Narzynka 1/4"x19 BSPFx1.5/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0868650K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 1/4"x19 BSPFx1.5/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0868650K
Sherwood SHR-086-8650K
SHR0868650K
SM.CK016,35,4ZLNE
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140184909 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Seria | |
| Sup. Part No. | - |
| Grubość | 7/16" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 1/4"-19 |
| Standard gwintu | BSPF |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 50 g |