Narzynka 1/8"x27 NPTx1.5/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0869400K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 1/8"x27 NPTx1.5/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0869400K
Sherwood SHR-086-9400K
SHR0869400K
Narzynka HSS okrągła 1/8"x27 NPTx1.5/16" SHR0869400K
SHR-086-9400K
SM.CK016,39,9ZLNE
ANSI?94.9
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140185159 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Supplier Part No. | SHR-086-9400K |
| Grubość | 7/16" cal |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 44 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | |
| Seria | |
| Grubość | 7/16 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | 1/8" x 27 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | ANSI 94.9 |
| Typ gwintu | NPT |
| Klasa | 2A |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 1-5/16 in. inch mm |