Narzynka 1/8"x28 BSPF HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0868940K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 1/8"x28 BSPF HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0868940K
Sherwood SHR-086-8940K
SHR0868940K
SM.CK016,33,5ZLNE
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140184985 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Hex Width | 0.92 in.d |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Seria | |
| Sup. Part No. | SHR-086-8940K |
| Grubość | 3/8" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 1/8"-28 |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 23 g |