Narzynka 1/8"x40 BSWx13/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0865600K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 1/8"x40 BSWx13/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0865600K
Sherwood SHR-086-5600K
SHR0865600K
Narzynka HSS okrągła 1/8"x40 BSWx13/16" SHR0865600K
SHR-086-5600K
SM.CK016,14,2ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112805 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-086-5600K |
| EAN13 Barcode | 5036140184473 |
| Waga elementu | 13 g |
| Grubość | 1/4" cal |
| Standard gwintu | BSW |
| Rozmiar gwintu | 1/8"-40 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Kierunek gwintu | Right Hand[txt] |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| Class of Fit | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Skok | |
| Product Number | |
| Seria | |
| Grubość | mm 1/4" cal |
| Rozmiar gwintu | 1/8" x 40 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| Standard gwintu | BSW |
| Class of Fit | 6g |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 13/16 in. inchmm |