Narzynka 3/16"x24 BSW HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0866470K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 3/16"x24 BSW HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0866470K
Sherwood SHR-086-6470K
SHR0866470K
x Sherwood SHR0866470K SHR0866470K
SHR-086-6470K
SM.CK016,25,6ZLNE
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140282223 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Hex Width | 0.71 in.d |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Seria | |
| Sup. Part No. | SHR-086-6470K |
| Grubość | 1/4" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 3/16"-24 |
| Standard gwintu | BSW |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 11 g |