Narzynka 3/16"x24 BSWx13/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0865620K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 3/16"x24 BSWx13/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0865620K
Sherwood SHR-086-5620K
SHR0865620K
Narzynka HSS okrągła 3/16"x24 BSWx13/16" SHR0865620K
SHR-086-5620K
SM.CK016,14,2ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112805 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-086-5620K |
| EAN13 Barcode | 5036140184497 |
| Waga elementu | 12 g |
| Grubość | 1/4" cal |
| Standard gwintu | BSW |
| Rozmiar gwintu | 3/16"-24 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Kierunek gwintu | Right Hand[txt] |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| Class of Fit | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Skok | |
| Product Number | |
| Seria | |
| Grubość | mm 1/4" cal |
| Rozmiar gwintu | 3/16" x 24 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| Standard gwintu | BSW |
| Class of Fit | 6g |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 13/16 in. inchmm |