Narzynka 3/16"x32 BSFx13/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0866950K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 3/16"x32 BSFx13/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0866950K
Sherwood SHR-086-6950K
SHR0866950K
Narzynka HSS okrągła 3/16"x32 BSFx13/16" SHR0866950K
SHR-086-6950K
SM.CK016,15,8ZLNE
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140184688 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Seria | |
| Sup. Part No. | SHR-086-6950K |
| Grubość | 1/4" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 3/16"-32 |
| Standard gwintu | BSF |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 12 g |