Narzynka 3/4"16 UNF HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0865430K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 3/4"16 UNF HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0865430K
Sherwood SHR-086-5430K
SHR0865430K
Narzynka HSS 6-kątna 3/4"x16 UNF SHR0865430K
SHR-086-5430K
Opis produktu
BS 1127Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Standard, norma dot. wymiarów | BS 1127 |
| Kod EAN13 | 5036140184442 |
| Kod eCl@ss | 21010200 |
| Hex Width | 1.48 in.d |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High speed Steel |
| Nr produktu | SHR-086-5430K |
| Grubość | 11/16" calowe |
| Kierunek gwintu | Prawostronny, prawy |
| Rozmiar gwintu | 3/4"-16 |
| Rodzaj gwintu | UNF |
| Kod UNSPSC | 27112805 |
| Waga elementu | 101g |
SM.CK016,62,8ZLNE