Narzynka 3/4"x10 BSW HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0866700K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 3/4"x10 BSW HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0866700K
Sherwood SHR-086-6700K
SHR0866700K
SM.CK016,63,6ZLNE
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140184657 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Hex Width | 1.48 in.d |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Seria | |
| Sup. Part No. | SHR-086-6700K |
| Grubość | 11/16" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 3/4"-10 |
| Standard gwintu | BSW |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 102 g |