Narzynka 3/4"x10 UNC HSS okrągła Sherwood SHR0863650K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 3/4"x10 UNC HSS okrągła Sherwood SHR0863650K
Sherwood SHR-086-3650K
SHR0863650K
3/4"x10 UNCx2" O/D HSS DIE Sherwood
SHR-086-3650K
SM.CK016,78,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 2A |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140282155 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Seria | |
| Sup. Part No. | SHR-086-3650K |
| Grubość | 3/4" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 3/4"-10 |
| Standard gwintu | UNC |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 150 g |