Narzynka 3/4"x14 BSPFx2" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0868780K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 3/4"x14 BSPFx2" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0868780K
Sherwood SHR-086-8780K
SHR0868780K
Narzynka HSS okrągła 3/4"x14 BSPFx2" SHR0868780K
SHR-086-8780K
SM.CK016,80,4ZLNE
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140184961 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Seria | |
| Sup. Part No. | SHR-086-8780K |
| Grubość | 5/8" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 3/4"-14 |
| Standard gwintu | BSPF |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 144 g |