Narzynka 3/8"x16 BSWx1" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0865750K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 3/8"x16 BSWx1" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0865750K
Sherwood SHR-086-5750K
SHR0865750K
Narzynka HSS okrągła 3/8"x16 BSWx1" SHR0865750K
SHR-086-5750K
SM.CK016,20,1ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140184534 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-5750K |
| Grubość | 3/8" cal |
| Kierunek gwintu | Right Hand |
| Rozmiar gwintu | 3/8"-16 |
| Typ gwintu | BSW |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 26 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | |
| Seria | |
| Grubość | mm 3/8" cal |
| Rozmiar gwintu | 3/8 " x 16 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | BSW |
| Klasa | 6g |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 1 in. inch mm |