Narzynka 3/8"x20 BSFx1.5/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0867100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 3/8"x20 BSFx1.5/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0867100K
Sherwood SHR-086-7100K
SHR0867100K
Narzynka HSS okrągła 3/8"x20 BSFx1.5/16" SHR0867100K
SHR-086-7100K
SM.CK016,31,2ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140184732 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-7100K |
| Grubość | 7/16" cal |
| Kierunek gwintu | Right Hand |
| Rozmiar gwintu | 3/8"-20 |
| Typ gwintu | BSF |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 51 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | |
| Seria | |
| Grubość | mm 7/16" cal |
| Rozmiar gwintu | 3/8" x 20 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | BSF |
| Klasa | 6g |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 1-5/16 in. inch mm |