Narzynka 5/16"x22 BSFx1" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0867030K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 5/16"x22 BSFx1" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0867030K
Sherwood SHR-086-7030K
SHR0867030K
SM.CK016,17,4ZLNE
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140184718 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Seria | |
| Sup. Part No. | SHR-086-7030K |
| Grubość | 3/8" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 5/16"-22 |
| Standard gwintu | BSF |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 27 g |