Narzynka M10x0,75 HSS 6-kątna Sherwood SHR0861495K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M10x0,75 HSS 6-kątna Sherwood SHR0861495K
Sherwood SHR-086-1495K
SHR0861495K
x Sherwood SHR0861495K SHR0861495K
SHR-086-1495K
SM.CK016,21,2ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140282018 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Hex Width | 0.92 in.d |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-1495K |
| Grubość | 3/8" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | M10x0.75 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 22 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | |
| Seria | |
| Grubość | 3/8 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | M10 x 0.75 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| Hex Width | 0.92 in. inch mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |