Narzynka M10x1,5mm 1" HSS okrągła Sherwood SHR0860480K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M10x1,5mm 1" HSS okrągła Sherwood SHR0860480K
Sherwood SHR-086-0480K
SHR0860480K
Narzynka HSS okrągła 10x1.5mmx1" SHR0860480K
SHR-086-0480K
SM.CK016,20,3ZLNE
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140183117 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Seria | |
| Grubość | 3/8" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | M10X1.5 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 26 g |