Narzynka M12x1,75 okrągła 1.5/16" HSS Sherwood SHR0872740K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M12x1,75 okrągła 1.5/16" HSS Sherwood SHR0872740K
Sherwood SHR-087-2740K
SHR0872740K
Narzynka M12x1.75 okrągła 1.5/16" HSS Sherwood SHR0872740K
SHR-087-2740K
SM.CK016,136ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach do produkcji zewnętrznych gwintów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112805 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-087-2740K |
| EAN13 Barcode | 5036140185609 |
| Grubość | 7/16" cal |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M12x1.75 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Kierunek gwintu | Lewy |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Klasa | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Seria | |
| Grubość | 7/16mm |
| Rozmiar gwintu | M12x1.75mm |
| Średnica | 1-5/16" cal |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | |
| Kierunek gwintu | Lewy |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Outside Diameter | " cal |