Narzynka M12x1,75mm 1.1/2" HSS okrągła Sherwood SHR0860830K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M12x1,75mm 1.1/2" HSS okrągła Sherwood SHR0860830K
Sherwood SHR-086-0830K
SHR0860830K
Narzynka HSS okrągła 12x1.75mmx1.1/2" SHR0860830K
SHR-086-0830K
SM.CK016,37ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112805 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-086-0830K |
| EAN13 Barcode | 5036140183209 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Kierunek gwintu | Right Hand[txt] |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| Class of Fit | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Waga elementu | 78 g |
| Rozmiar gwintu | M12x1.75 |
| Grubość | 1/2" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Skok | mm |
| Product Number | |
| Seria | |
| Grubość | mm 1/2" cal |
| Rozmiar gwintu | M12x 1.75 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 1-1/2 mm |