Narzynka M12x1,75mm 2" HSS okrągła Sherwood SHR0861020K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M12x1,75mm 2" HSS okrągła Sherwood SHR0861020K
Sherwood SHR-086-1020K
SHR0861020K
Narzynka HSS okrągła 12x1.75mmx2" SHR0861020K
SHR-086-1020K
SM.CK016,70,7ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112805 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-086-1020K |
| EAN13 Barcode | 5036140183254 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M12x1.75 |
| Grubość | 5/8" cal |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Kierunek gwintu | Right Hand[txt] |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| Class of Fit | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Waga elementu | 156 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Skok | mm |
| Product Number | |
| Seria | |
| Grubość | mm 5/8" cal |
| Rozmiar gwintu | M12 x 1.75 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 2 mm |