Narzynka M14x1,25mm 1.5/16" HSS okrągła Sherwood SHR0862170K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M14x1,25mm 1.5/16" HSS okrągła Sherwood SHR0862170K
Sherwood SHR-086-2170K
SHR0862170K
Narzynka HSS okrągła 14x1.25mmx1.5/16" SHR0862170K
SHR-086-2170K
SM.CK016,32,5ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140183605 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-2170K |
| Grubość | 7/16" cal |
| Kierunek gwintu | Right Hand |
| Rozmiar gwintu | M14x1.25 |
| Typ gwintu | Metric Special Pitch |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 48 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | mm |
| Seria | |
| Grubość | 7/16 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 1-5/16mm |