Narzynka M16x1mm 1.1/2" HSS okrągła Sherwood SHR0862210K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M16x1mm 1.1/2" HSS okrągła Sherwood SHR0862210K
Sherwood SHR-086-2210K
SHR0862210K
Narzynka HSS okrągła 16x1mmx1.1/2" SHR0862210K
SHR-086-2210K
SM.CK016,33,5ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140183629 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-2210K |
| Grubość | 1/2" cal |
| Kierunek gwintu | Right Hand |
| Rozmiar gwintu | M16x1 |
| Typ gwintu | Metric Special Pitch |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 68 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | mm |
| Seria | |
| Grubość | 1/2 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | M16 x 1 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 1-1/2mm |