Narzynka M16x2 HSS 6-kątna Sherwood SHR0861610K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M16x2 HSS 6-kątna Sherwood SHR0861610K
Sherwood SHR-086-1610K
SHR0861610K
Narzynka HSS 6-kątna 16x2mm SHR0861610K
SHR-086-1610K
SM.CK016,39,1ZLNE
Opis produktu
BS 1127Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Standard, norma dot. wymiarów | BS 1127 |
| Kod EAN13 | 5036140183414 |
| Kod eCl@ss | 21010200 |
| Hex Width | 1.30" calowe |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High speed Steel |
| Grubość | 5/8 in |
| Kierunek gwintu | Prawostronny, prawy |
| Rozmiar gwintu | M16.0x2 |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Kod UNSPSC | 27112805 |
| Waga elementu | 48g |