Narzynka M20x1,5mm 2" HSS okrągła Sherwood SHR0862330K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M20x1,5mm 2" HSS okrągła Sherwood SHR0862330K SHR-086-2330K
Sherwood SHR-086-2330K
SHR0862330K
Narzynka HSS okrągła 20x1.5mmx2" SHR0862330K
SHR-086-2330K
SM.CK016,60ZLNE
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140183681 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Seria | |
| Sup. Part No. | SHR-086-2330K |
| Grubość | 5/8" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | M20x1.5 |
| Standard gwintu | Metric Fine |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 154 g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Skok | mm millimetre" cal |
| Product Number | |
| Seria | |
| Grubość | 5/8 in. inchmm |
| Rozmiar gwintu | M20 x 1.5 |
| Finish/Coating | |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| Standard gwintu | Metric Fine |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 2mm; cal |