Narzynka M20x2,5mm 1.1/2" HSS okrągła Sherwood SHR0860870K PRO19
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M20x2,5mm 1.1/2" HSS okrągła Sherwood SHR0860870K
Sherwood SHR-086-0870K
SHR0860870K
SM.CK016,44,9ZLNE
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Standard wymiarowy | BS 1129 |
| EAN13 Barcode | 5036140183247 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Seria | |
| Sup. Part No. | SHR-086-0870K |
| Grubość | 1/2" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | M20x2.5 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 66 g |