Narzynka M25x1,5mm 2" HSS okrągła Sherwood SHR0862390K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M25x1,5mm 2" HSS okrągła Sherwood SHR0862390K
Sherwood SHR-086-2390K
SHR0862390K
SM.CK016,75,9ZLNE
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140183728 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Seria | |
| Sup. Part No. | SHR-086-2390K |
| Grubość | 5/8" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | M25x1.5 |
| Standard gwintu | Metric Special Pitch |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 145 g |