Narzynka M30x3,5 HSS 6-kątna Sherwood SHR0861760K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M30x3,5 HSS 6-kątna Sherwood SHR0861760K
Sherwood SHR-086-1760K
SHR0861760K
Narzynka HSS 6-kątna 30x3.5mm SHR0861760K
SHR-086-1760K
SM.CK016,170,1ZLNE
Opis produktu
BS 1127Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Standard, norma dot. wymiarów | BS 1127 |
| Kod EAN13 | 5036140183469 |
| Kod eCl@ss | 21010200 |
| Hex Width | 2.22" calowe |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High speed Steel |
| Nr produktu | SHR-086-1760K |
| Grubość | 11/16 in |
| Kierunek gwintu | Prawostronny, prawy |
| Rozmiar gwintu | M30.0x3.50 |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Kod UNSPSC | 27112805 |
| Waga elementu | 330g |