Narzynka M6x0,75mm 13/16" HSS okrągła Sherwood SHR0861980K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M6x0,75mm 13/16" HSS okrągła Sherwood SHR0861980K
Sherwood SHR-086-1980K
SHR0861980K
Narzynka HSS okrągła 6.0x0.75mmx13/16" SHR0861980K
SHR-086-1980K
SM.CK016,18,2ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140183506 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-1980K |
| Grubość | 1/4" cal |
| Kierunek gwintu | Right Hand |
| Rozmiar gwintu | M6x0.75 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 12 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | mm |
| Seria | |
| Grubość | 1/4 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | M6 x 0.75 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 13/16mm |