Narzynka M8x0,75mm HSS 6-kątna Sherwood SHR0862580K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M8x0,75mm HSS 6-kątna Sherwood SHR0862580K
Sherwood SHR-086-2580K
SHR0862580K
x Sherwood SHR0862580K SHR0862580K
SHR-086-2580K
SM.CK016,20,2ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140282056 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Hex Width | 0.82 in.d |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-2580K |
| Grubość | 5/16" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | M8x0.75 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | |
| Seria | |
| Grubość | 5/16 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | M8 x 0.75 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| Hex Width | 0.82 in. inch mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |