Narzynka M8x1,25mm 1" HSS okrągła Sherwood SHR0860460K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M8x1,25mm 1" HSS okrągła Sherwood SHR0860460K
Sherwood SHR-086-0460K
SHR0860460K
Narzynka HSS okrągła 8.0x1.25mmx1" SHR0860460K
SHR-086-0460K
SM.CK016,15,8ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140183094 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-0460K |
| Grubość | 3/8" cal |
| Kierunek gwintu | Right Hand |
| Rozmiar gwintu | M8x1.25 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 27 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | mm |
| Seria | |
| Grubość | mm 3/8" cal |
| Rozmiar gwintu | M8 x 1.25 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 1mm |