Narzynka M9x1,25 HSS 6-kątna Sherwood SHR0861490K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M9x1,25 HSS 6-kątna Sherwood SHR0861490K
Sherwood SHR-086-1490K
SHR0861490K
x Sherwood SHR0861490K SHR0861490K
SHR-086-1490K
SM.CK016,27,9ZLNE
Opis produktu
BS 1127Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Standard, norma dot. wymiarów | BS 1127 |
| Kod EAN13 | 5036140282001 |
| Kod eCl@ss | 21010200 |
| Hex Width | 0.92" calowe |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High speed Steel |
| Nr produktu | SHR-086-1490K |
| Grubość | 3/8 in |
| Kierunek gwintu | Prawostronny, prawy |
| Rozmiar gwintu | M9.0x1.25 |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Kod UNSPSC | 27112805 |
| Waga elementu | 25g |