Narzynka No. 1/2"x20 UNFx1.1/2" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0864780K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka No. 1/2"x20 UNFx1.1/2" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0864780K
Sherwood SHR-086-4780K
SHR0864780K
SM.CK016,36ZLNE
Przeznaczone do użytku w oprawkach do produkcji zewnętrznych gwintów.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 2A |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140184299 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Seria | |
| Sup. Part No. | SHR-086-4780K |
| Grubość | 1/2" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 1/2"-20 |
| Standard gwintu | UNF |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 73 g |