Narzynka No. 1/4"x28 UNFx1" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0864490K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka No. 1/4"x28 UNFx1" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0864490K
Sherwood SHR-086-4490K
SHR0864490K
Narzynka HSS okrągła 1/4"x28 UNFx1" SHR0864490K
SHR-086-4490K
SM.CK016,22,4ZLNE
ISO 529
Przeznaczone do użytku w oprawkach do produkcji zewnętrznych gwintów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 2A |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140184206 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-4490K |
| Grubość | 3/8" cal |
| Kierunek gwintu | Right Hand |
| Rozmiar gwintu | 1/4"-28 |
| Typ gwintu | UNF |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 28 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | |
| Seria | |
| Grubość | 3/8 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | 1/4" x 28 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | UNF |
| Klasa | 2A |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | mm 1" cal |