Narzynka No. 6x40 UNFx13/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0864280K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka No. 6x40 UNFx13/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0864280K
Sherwood SHR-086-4280K
SHR0864280K
Narzynka HSS okrągła No.6x40 UNFx13/16" SHR0864280K
SHR-086-4280K
SM.CK016,20,1ZLNE
ISO 529
Przeznaczone do użytku w oprawkach do produkcji zewnętrznych gwintów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 2A |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140184152 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-4280K |
| Grubość | 1/4" cal |
| Kierunek gwintu | Right Hand |
| Rozmiar gwintu | #6-40 |
| Typ gwintu | UNF |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 11 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | |
| Seria | |
| Grubość | 1/4 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | No.6 x 40 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | UNF |
| Klasa | 2A |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | mm 13/16" cal |