Narzynka No. 9/16"x12 UNCx1.5/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0863390K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka No. 9/16"x12 UNCx1.5/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0863390K
Sherwood SHR-086-3390K
SHR0863390K
x Sherwood SHR0863390K SHR0863390K
SHR-086-3390K
SM.CK016,36ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 2A |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140282124 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-3390K |
| Grubość | 7/16" cal |
| Kierunek gwintu | Right Hand |
| Rozmiar gwintu | 9/16"-12 |
| Typ gwintu | UNC |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 37 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | |
| Seria | |
| Grubość | 7/16 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | 9/16" x 12 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | UNC |
| Klasa | |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | mm 1-5/16" cal |