Narzynka No. 9/16"x18 UNFx1.5/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0864670K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka No. 9/16"x18 UNFx1.5/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0864670K
Sherwood SHR-086-4670K
SHR0864670K
Narzynka HSS okrągła 9/16"x18 UNFx1.5/16" SHR0864670K
SHR-086-4670K
SM.CK016,36ZLNE
Przeznaczone do użytku w oprawkach do produkcji zewnętrznych gwintów.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 2A |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140184282 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Seria | |
| Sup. Part No. | SHR-086-4670K |
| Grubość | 7/16" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 9/16"-18 |
| Standard gwintu | UNF |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 49 g |