Narzynka UNC 3/4"x10 HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0864070K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka UNC 3/4"x10 HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0864070K
Sherwood SHR-086-4070K
SHR0864070K
Narzynka HSS 6-kątna 3/4"x10 UNC SHR0864070K
SHR-086-4070K
SM.CK016,56,7ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140184121 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Hex Width | 1.48 in.d |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-4070K |
| Grubość | 11/16" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 3/4"-10 |
| Typ gwintu | UNC |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 102 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Seria | |
| Grubość | 11/16 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | 3/4" x 10 |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | UNC |
| Hex Width | 1.48 in. inch mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |
Uwaga! Narzynki UNC nie pasują do rur w instalacjach wody itp. Jest to zupełnie inny gwint calowy.