Narzynka UNC 5/8"x11 HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0864040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka UNC 5/8"x11 HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0864040K
Sherwood SHR-086-4040K
SHR0864040K
Narzynka HSS 6-kątna 5/8"x11 UNC SHR0864040K
SHR-086-4040K
SM.CK016,44,5ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140184114 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Hex Width | 1.30 in.d |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-4040K |
| Grubość | 5/8" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 5/8"-11 |
| Typ gwintu | UNC |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 72 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Seria | |
| Grubość | 5/8 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | 5/8" x 11 |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | UNC |
| Hex Width | 1.30 in. inch mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |