Narzynka UNC 9/16"x12 HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0864020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka UNC 9/16"x12 HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0864020K
Sherwood SHR-086-4020K
SHR0864020K
x Sherwood SHR0864020K SHR0864020K
SHR-086-4020K
SM.CK016,44,5ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140282162 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Hex Width | 1.10 in.d |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-4020K |
| Grubość | 1/2" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 9/16"-12 |
| Typ gwintu | UNC |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 44 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Seria | |
| Grubość | 1/2 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | 9/16" x 12 |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | UNC |
| Hex Width | 1.10 in. inch mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |