Nasadka 10mm 6-kątna 3/8" Kennedy KEN5825558K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 10mm 6-kątna 3/8" Kennedy KEN5825558K
Kennedy KEN-582-5558K
Nasadka 6-kątna 10mm, 3/8"
KEN-582-5558K
Opis produktu
Nasadki 6-kątne. Chromowo-wanadowe.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140133976 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 26mm |
| Socket Size | 10mm |
| Nr produktu | 0140V10A05 |
| Typ | Metric Single Hex |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 30g |
KEN5825558K
NASADKA 6-KATNA 10mm, 3/8" Kennedy
KEN-582-5558K
SM.CK016,9,4ZLNE
Narzędzia Cromwell