Nasadka 11/32" 12-kątna 3/8" AF calowa Yamoto YMT5825450K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 11/32" 12-kątna 3/8" A/F calowa Yamoto YMT5825450K
Yamoto YMT-582-5450K
YMT5825450K
NASADKA 12-KATNA 11/32" A/F 3/8" Yamoto
YMT-582-5450K
KC-016,4,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Bi-Hexagon Sockets
12 point – side drive design gives a higher torque than normal sockets, grip worn nuts and will not round off existing nuts. All have a ball-retaining groove on each face of the square drive, which ensures a positive fit with accessories. Require only a one-twelfth turn to engage the next point of the socket.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Yamoto |
| EAN13 | 5036140213326 |
| ecl@ss | 21040218 |
| Oznaczenie | YMT-582-5450K |
| UNSPSC | 27111704 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 27mm |
| Numer produktu | |
| Socket Size | mm 11/32" cal |
| Drive Type | Square |
| Standard, norma | |
| Bit Type | |
| Wykończenie, powłoka | Chrome Plated Mirror Finish |
| Size System | AF |
| Number of Points | 12 |
| Drive Size | 3/8" cal |
| Socket Type | Bi-Hexagon Socket |
| Socket Depth | Standard |
| Bit Length |