Nasadka 11/32" 6-kątna głęboka 1/4" AF calowa Kennedy KEN5824560K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 11/32" 6-kątna głęboka 1/4" A/F calowa Kennedy KEN5824560K
Kennedy KEN-582-4560K
Nasadka 6-kątna głęboka 11/32" A/F 1/4"
KEN-582-4560K
Opis produktu
Idealne do montażu i serwisu małych precyzyjnych mechanizmów powiązanych z elektryką, elektroniką zapłonem itp. Wszystkie dwunastokątne, chyba że napisano inaczej. Podwójne radełkowana powierzchnia zapewnia dobry chwyt, który jest istotny dla szybkiej wymiany urządzenia, kiedy dłonie są tłuste. 12-kątna konstrukcja nasadki pozwala uzyskać większy moment obrotowy niż zwykłe gniazda. Wykonanie chromowo-wanadowe, w pełni pokryte chromem z lustrzanym wykończeniem i bez aluminium, by zapobiec powstawaniu iskier, ścięte ostrza zapewniają łatwe uchwycenie nakrętki.Typ:
AF (Single Hex) = AF ( 6-kątne)
AF (Single Hex Deep) = AF (6-kątne głębokie)
AF (Deep) = AF (Głębokie)
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140132559 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 50mm |
| Socket Size | 11/32 in |
| Typ | AF (Single Hex Deep) |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 20g |
KEN5824560K
NASADKA 6-KATNA GLEBOKA 11/32" A/F 1/4" Kennedy
KEN-582-4560K
SM.CK016,13,6ZLNE
Narzędzia Cromwell