Nasadka 15mm 6-kątna 3/8" Kennedy KEN5825563K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 15mm 6-kątna 3/8" Kennedy KEN5825563K
Kennedy KEN-582-5563K
Nasadka 6-kątna 15mm, 3/8"
KEN-582-5563K
Opis produktu
Nasadki 6-kątne. Chromowo-wanadowe.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140134027 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 30mm |
| Socket Size | 15mm |
| Nr produktu | 0140V15A05 |
| Typ | Metric Single Hex |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 40g |
KEN5825563K
NASADKA 6-KATNA 15mm, 3/8" Kennedy
KEN-582-5563K
SM.CK016,9,9ZLNE
Narzędzia Cromwell