Nasadka 16mm 6-kątna 3/8" Kennedy KEN5825564K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 16mm 6-kątna 3/8" Kennedy KEN5825564K
Kennedy KEN-582-5564K
Nasadka 6-kątna 16mm, 3/8"
KEN-582-5564K
Opis produktu
Nasadki 6-kątne. Chromowo-wanadowe.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140134034 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 30mm |
| Socket Size | 16mm |
| Nr produktu | 0140V16A05 |
| Typ | Metric Single Hex |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 50g |
KEN5825564K
NASADKA 6-KATNA 16mm, 3/8" Kennedy
KEN-582-5564K
SM.CK016,11,3ZLNE
Narzędzia Cromwell