Nasadka 16mm Ken-Grip 1/2" do odkręcania obrobionych śrub Kennedy KEN5826879K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 16mm Ken-Grip 1/2" KW Kennedy KEN5826879K
Kennedy KEN-582-6879K
KEN5826879K
16mm NASADKA KEN-GRIP 1/2"KW Kennedy
KEN-582-6879K
SM.CK016,17ZLNE
Narzędzia Cromwell
Standard Length Sockets - 1/2" Square Drive
1/2" Square Drive
Conform to DIN3124.
Nasadka Ken-Grip® oferuje nowy standard wydajności pracy z możliwością uchwycenia do 95% zaokrąglonego elementu złącznego (obrobionej śruby lub nakrętki). Ma unikalną opatentowaną konstrukcję, która chwyta nawet zużyte i zardzewiałe elementy złączne, nie uszkadzając ich i może być stosowany z szeroką gamą elementów złącznych, w tym z sześciokątami calowymi i napędami E-Torx. Podwójne radełkowanie zapewnia wysoki chwyt, który jest niezbędny do szybkiej wymiany narzędzia, gdy dłonie są tłuste lub zaolejone. Wykonane ze stali chromowo-wanadowej CrV, nasadki i akcesoria nie zawierają aluminium i są w pełni chromowane, co ułatwia czyszczenie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| 1/2" Drive Size | 16mm |
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140300576 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Długość całkowita | 37mm |
| Supplier Part No. | 5826879K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 60 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 37mm |
| Rozmiar nasadki | 16mm |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | DIN3124 |
| Bit Type | Hexagon |
| Wykończenie, powłoka | Polished Chrome |
| Rozmiar | Metryczny |
| Liczba punktów styku | 6 |
| Drive Size | 1/2" cal |
| Typ nasadki | KenGrip |
| Głębokość nasadki | Standardowa |
| Bit Length | -mm |