Nasadka 17mm 12-kątna głęboka 3/8" Kennedy KEN5825790K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 17mm 12-kątna głęboka 3/8" Kennedy KEN5825790K
Kennedy KEN-582-5790K
Nasadka 12-kątna głęboka 17mm, 3/8"
KEN-582-5790K
Opis produktu
Nasadki 12-kątne głębokie. Chromowo-wanadowe.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140134263 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 62mm |
| Socket Size | 17mm |
| Typ | Metric |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 130g |
KEN5825790K
Nasadka dwunastokątna GLEBOKA 17mm, 3/8" Kennedy
KEN-582-5790K
SM.CK016,17,7ZLNE
Narzędzia Cromwell