Nasadka 2.3/4" AF calowa 1" Kennedy KEN5829450K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
586,70 zł
Cena regularna:
476,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
2.3/4" A/F SOCKET 1" SQ DR Kennedy KEN5829450K
KEN-582-9450K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140353183 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Waga całkowita | 1.93 |
| Supplier Part No. | 5829450K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Aluminium-Free Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 85mm |
| Model, kod produktu | |
| Socket Size | mm 2-3/4" cal |
| Drive Type | Square |
| Standard, norma | |
| Finish/Coating | Chrome Plated Mirror Finish |
| Size System | AF |
| Number of Points | 12 |
| Drive Size | 1" cal |
| Socket Type | Bi-Hexagon Socket |
| Socket Depth | Standard |