Nasadka 22mm 12-kątna 3/8" Kennedy KEN5825400K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 22mm 12-kątna 3/8" Kennedy KEN5825400K
Kennedy KEN-582-5400K
Nasadka 12-kątna 22mm, 3/8"
KEN-582-5400K
Opis produktu
Nasadki 12-kątne długości standardowe. Chromowo-wanadowe.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140133808 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 27mm |
| Socket Size | 22mm |
| Typ | Metric |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 100g |
KEN5825400K
Nasadka dwunastokątna 22mm, 3/8" Kennedy
KEN-582-5400K
SM.CK016,11,3ZLNE
Narzędzia Cromwell