Nasadka 29mm 12-kątna 1/2" Yamoto YMT5827110K PRO19-20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 29mm 12-kątna 1/2" Yamoto YMT5827110K
Yamoto YMT-582-7110K
YMT5827110K
Nasadka dwunastokątna 29mm 1/2" Yamoto
YMT-582-7110K
SM.CK016,23,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nasadki dwunastokątne, długości standardowe
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111704 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-582-7110K |
| EAN13 Barcode | 5036140214057 |
| Długość całk. | 40 mm |
| Waga elementu | 170 g |
| Socket Size | 29 mm |
| Type | Metryczny |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całk. | 40 mm |
| Product Number | |
| Socket Size | 29 mm |
| Drive Type | Square |
| Standard, norma | |
| Bit Type | |
| Finish/Coating | Polished Chrome |
| Size System | Metryczny |
| Number of Points | 12 |
| Drive Size | 1/2" cal |
| Socket Type | Bi-Hexagon Socket |
| Socket Depth | Standard |
| Bit Length | mm |