Nasadka 29mm Ken-Grip 1/2" do odkręcania obrobionych śrub Kennedy KEN5826892K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 29mm Kengrip 1/2" KW Kennedy KEN5826892K
Kennedy KEN-582-6892K
KEN5826892K
29mm NASADKA Kengrip 1/2" KW Kennedy
KEN-582-6892K
SM.CK016,30ZLNE
Narzędzia Cromwell
Standard Length Sockets - 1/2" Square Drive
1/2" Square Drive
Conform to DIN3124.
Nasadka Ken-Grip® oferuje nowy standard wydajności pracy z możliwością uchwycenia do 95% zaokrąglonego elementu złącznego (obrobionej śruby lub nakrętki). Ma unikalną opatentowaną konstrukcję, która chwyta nawet zużyte i zardzewiałe elementy złączne, nie uszkadzając ich i może być stosowany z szeroką gamą elementów złącznych, w tym z sześciokątami calowymi i napędami E-Torx. Podwójne radełkowanie zapewnia wysoki chwyt, który jest niezbędny do szybkiej wymiany narzędzia, gdy dłonie są tłuste lub zaolejone. Wykonane ze stali chromowo-wanadowej CrV, nasadki i akcesoria nie zawierają aluminium i są w pełni chromowane, co ułatwia czyszczenie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111704 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Producent | Kennedy-Pro |
| Supplier Part No. | 5826892K |
| EAN13 Barcode | 5036140300705 |
| Długość całk. | 40mm |
| Waga elementu | 170 g |
| 1/2" Drive Size | 29mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całk. | 40 mm |
| Numer produktu | |
| Socket Size | 29 mm |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | DIN3124 |
| Bit Type | Hexagon |
| Finish/Coating | Polished Chrome |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Number of Points | 6 |
| Drive Size | 1/2" cal |
| Socket Type | KenGrip |
| Socket Depth | Standard |
| Bit Length | - mm |