Nasadka 32mm 12-kątna 1/2" Yamoto YMT5827130K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 32mm 12-kątna 1/2" Yamoto YMT5827130K
Yamoto YMT-582-7130K
YMT5827130K
Nasadka dwunastokątna 32mm 1/2" Yamoto
YMT-582-7130K
SM.CK016,24,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nasadki dwunastokątne, długości standardowe
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140214071 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Rozmiar nasadki | 32 mm |
| Supplier Part No. | YMT-582-7130K |
| Typ | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 230 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 45mm |
| Rozmiar nasadki | 32mm |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | |
| Bit Type | |
| Wykończenie, powłoka | Polished Chrome |
| Rozmiar | Metryczny |
| Number of Points | 12 |
| Drive Size | 1/2" cal |
| Typ nasadki | Bi-Hexagon Socket |
| Głębokość nasadki | Standardowa |
| Bit Length |